Головна сторінка / Про систему /
Система захисту від протікань яка запобігає затопленню вашої квартири або будинку, при аварії систем водопостачання та опалювання, торгової марки АНТИПОТОП.

Система АНТИПОТОП - це надійний захист від затоплення вашого майна, при аварії систем водопостачання та опалювання в квартирі або будинку. Складові системи АНТИПОТОП це - контролер управління, датчик затоплення та виконавчі пристрої, що відключають подачу води, при протіканні. Датчики затоплення встановлюються в приміщеннях, де може статися протікання води –  насосні станції, системи очистки води, котельня, бойлерна, санвузол, ванна кімната, басейн, кухня і т. д. Виконавчі пристрої встановлюються на вводі подачі води холодна/гаряча. При протіканні, датчик затоплення видає тривожну інформацію контролерові управління, який передає команду виконавчим пристроям на відключення води.
Контролер управління системою АНТИПОТОП має чотири роздільні зони контролю, світлова індикація по кожній зоні, звукове сповіщення (вбудований зумер), функція запобігання утворенню накипу, інтеграція з системами сигналізації, диспетчеризації, розумний будинок, виходи живлення виконавчих пристроїв мають електронний захист. До одного контролера управління системою АНТИПОТОП можна підключити до двадцяти датчиків затоплення (без додаткових модулів). Для зменшення помилкових спрацьовувань контролера управління при вологому прибиранні, в контролерові управління є регулятор "ЗАДЕРЖКА", який регулює час від моменту замикання водою штирів датчика затоплення до моменту відключення подачі води діапазон регулювання від 1 секунди до 10 секунд.
Функціональні параметри контролера управління записані в енергонезалежній пам
яті і не змінюються при відключенні живлення.
Система АНТИПОТОП не вимагає налаштування і готова до роботи відразу після подачі живлення на контролер управління. На сьогодні випускаються три модифікації контролерів управління системою АНТИПОТОП:
1. КУА-4/2-12 - контролер підключається до мережі 220В/50Гц і управляє виконавчими пристроями (електромагнітними клапанами) 12В постійного струму.
2. КУА-4/4-С - контролер підключається до мережі 220В/50Гц і управляє виконавчими пристроями (кранами кульовими з сервоприводами) 220В/50Гц.
3. КУА-4/2 - контролер підключається до зовнішнього блоку живлення 12В/1,5А або 12В/3А має дві незалежні групи і може управляти двома стояками холодної та гарячої води окремо.

У ЖИТТІ СТІЛЬКИ ПРОБЛЕМ, А У ВАС НА ОДНУ СТАНЕ МЕНШЕ.

Здійснюємо доставку по всій території України.
Забезпечуємо інформаційною і технічною підтримкою.
Для торгових компаній та інсталяторів - передбачена система знижок.

АНТИПОТОП ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ТОВАРНИЙ ЗНАК, УСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.

Курс доллара
Курс евро
Курс рубля