Головна сторінка / Статтi / електромагнітний клапан або кран кульовий с електроприводом

електромагнітний клапан або кран кульовий с електроприводом


В якості запірнойї арматури в системі АПТИПОТОП використовуются електромагнітні клапана та кульові крани з електропри
водом (сервомотором).
Електромагнітний клапан. дволінійний відсічний електромагнітний клапан непрямої дії, використовувається в системах опалення, водозабеспечення та водопідготовки. Нормально закритий NC клапан – при подачі напруги, відкривається, при відключенні напруги закривається. Нормально відкритий NО клапан – при подачі напруги, закрыивається, при відключенні напруги откривається.
Надійність роботи клапана залежить від дотримання рекомендацій по монтажу та експлуатації. Найкращі умови для встановлення клапана: горизонтальна труба, клапан змонтований штоком вгору, попереду клапана встановлений фільтр грубого очищення (сіточка). Клапан також буде робити на вертикальних трубах, без будь-яких обмежень. Не рекомендується встановлювати клапана на горизонтальних трубах штоком донизу, при такому монтажі велика ймовірність попадання механічних частинок, що знаходяться в воді, між рухомими частинами штока, що може привести до засміченню клапана.
Пропускна здатність електромагнітного клапана обмежена. Для клапанов 1/2" (ДУ15) Кv – 2,2м3/ч, це 600 мл/сек, прпускна здатність залежить від тиску в трубі, але приблизна пропускна здатність 0,5 літра в секунду, це достатьно для будь-якого споживача.
В системі АНТИПОТОП  використовують електромагнитні клапана з катушкою 12В постійного струму з 2004 року, за цей час нам невідомий не один випадок, коли вийшла з ладу котушка клапана.
Ціна клапану практично в два раза дешевше, ніж вартість кульвого крана з електроприводом.

Кульовий кран з електроприводом (сервомотором). Двоходовий кульовий кран типу "відкрито-закрито". Відкриття або закриття кульового крана приводится в дію трипроводним електроприводом (сервомотором) відкрито-загальний-закрито. Кран повертається на кут 90° для будь-якої позиції.
Надійність роботи  кульового крана с электроприводом (сервомотором) залежить від дотримання рекомендацій по монтажу та експлуатації. Встановлювати кульовий кран можливо в будь-якому положені, крім – горизонтально електроприводом донизу. В звязку з тим, що в кульовому крані нема рухомих частин між якими можуть потрапити механічні частички, що можуть знаходитись у воді, тому й пошкодитись він не зможе. Для відкриття або закриття кульового крана необхідно подати напругу на електропривод (сервомотор), тому існує ймовірність, якщо під час відкриття або закриття пропаде напруга живлення електропривода, то кран залишиться в напіввідкритому положенні. Ймовірність такої ситуації практично дорівнює нулю, але якщо вас вона лякає, можна поставити безперебійне джерело живлення.

Пропускна здатність кульового крана можт обмежуватися тільки діаметром труби, втрата тиску між входом и виходом відсутня.
Ціна одного крана кульового з електроприводом еквівалентна майже двом електромагнітним клапанам.

Електромагнітні клапана і куль
ові крани з електроприводом (сервомотором) це вироби високої якості від італійських виробників, які пройшли перевірку на якість десятиліттями.
Ми віклали тільки свою точку зору, а ви зробите свій вибір самі.

У ЖИТТІ СТІЛЬКИ ПРОБЛЕМ, А У ВАС НА ОДНУ СТАНЕ МЕНШЕ.
 
Здійснюємо доставку по всій території України.
Забезпечуємо інформаційною та технічною підтримкою.
Для торгових компаній та інсталяторів - передбачена система знижок.
 
АНТИПОТОП ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ТОВАРНИЙ ЗНАК, УСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.

Курс доллара
Курс евро
Курс рубля