Головна сторінка / Монтаж /
Система захисту від протікань яка запобігає затопленню вашої квартири або будинку, при аварії систем водопостачання та опалювання, торгової марки АНТИПОТОП.

Перед виконання монтажу системи АНТИПОТОП уважно ознайомтеся з посібником користувача. Усі роботи по монтажу та підключенню системи АНТИПОТОП необхідно виконувати при відключеній напрузі, дотримуючись правил техніки безпеки. Монтаж та підключення системи АНТИПОТОП необхідно виконувати в такій послідовності:
- розмітка місць де будуть встановленні прилади та устаткування;
- розмітка трас та прокладання електричних проводок;
- монтаж приладів та устаткування;
- підключення приладів та устаткування;
- підключення електроживлення;
- налаштування та перевірка роботи системи.

Датчик затоплення встановлюється в приміщеннях, де знаходяться комунікації водопроводу (котельна, бойлерна, санвузол, ванна кімната, басейн, кухня і т. д.), в районі передбачуваного місця затоплення малюнок 1. До одного контролера керування можна  підключити до двадцяти датчиків затоплення. Для підключення датчика затоплення використовується неекранований сигнальний кабель 2х0,22мм2, довжина сигнальної лінії до 330 метрів. Внутрішній опір кабелю не повинно перевищувати 30 Ом/100м. При підключенні датчика дотримуйтеся полярності. При неправильному підключенні  - датчик працювати не буде. Підключення датчика затоплення до шлейфу контролера керування необхідно виконувати при відключеній напрузі.


 
Мал. 1
 
Електромагнітний клапан встановлюють на вводі подачі води (холодна, гаряча) після кульового крану, малюнок 2. Перед монтажем переконайтесь, що стрілка на корпусі електромагнітного клапана відповідає напряму подачі води.
 
Мал. 2
 
Встановіть фільтр перед електромагнітним клапаном, що виключить можливість потрапляння механічних частинок які знаходяться в воді, і не приведе до засмічення рухомих деталей електромагнітного клапана. Виконуючи монтаж докладайте зусиль тільки до корпусу клапана не докладайте механічних зусиль до штоку на якому закріплена котушка та до самої котушки.  При виконанні монтажу стежте, щоб всередину не потрапили ніякі чужорідні частки, включаючи різні монтажні ущільнювачі - ці частки можуть спричинити несправність електромагнітного клапана. Електромагнітний клапан працює у будь-якому положенні, але рекомендується встановлювати його горизонтально, котушкою вгору. При підключенні електромагнітного клапана до гнучких труб, рекомендується фіксувати труби монтажними хомутами. Для полегшення відведення тепла, встановлюйте електромагнітний клапан у приміщенні, що вентилюється, в стороні від джерел тепла. При підключенні використовуйте кабель типу ПВС 3х0,75мм2, електромагнітні клапана постійного струму не вимагають суворого дотримання полярності. Котушка електромагнітного клапана обовязково має бути підключена до захисного заземлення.

Кульовий кран з електроприводом (сервомотором) встановлюється на вводі подачі води (холодна, гаряча) після ручного кульового крану, малюнок 3. Для зручності монтажу від
єднаєте електропривод від крану, для відєднання потрібна викрутка зєднання відбувається вручну простим натисненням, малюнок 4.

 

Мал. 3

 
Мал. 4
 
Після відєднання електроприводу (сервомотора) від кульового крану можливе ручне управління краном. Установка кульового крану з електроприводом (сервомотором) можлива у будь-якому положенні окрім як електроприводом вниз, малюнок 5.
 
Мал. 5
 
Електропривод має міцний корпус та сталеві шестерні. Електропривод підключається 4-х дротяним багатожильним кабелем типу ПВС 4Х0,75мм2 (загальний - відкриття - закриття + заземлення).

Контролер керування встановлюється в монтажному боксі, в місці зручному для експлуатації та обслуговування, можлива установка в електричній шафі на DIN-рейку з автоматичними вимикачами. Виконайте монтаж DIN-рейки, на яку слід закріпити контролер керування та виконайте підключення малюнок 6.
 Мал. 6
 
Контролер керування не вимагає додаткових налаштувань і готовий до роботи відразу після подачі живлення. Для зменшення помилкових спрацьовувань контролера керування при вологому прибиранні, в контролері керування є регулятор ЗАДЕРЖКА який регулює час від моменту замикання водою штирів датчика затоплення до моменту відключення подачі води. Діапазон регулювання від 1 до 10 секунд, виробником встановлено  - 5 секунд. Функції, які має контролер керування, записані в енергонезалежній памяті і не змінюються при відключенні живлення.
Контролер керування має бути підключений до електричної мережі штатною проводкою кабелем типу ПВС 3х0,5мм2. Для електроживлення контролера керування слід вибрати ланцюг, підключений через УЗО (пристрій захисного відключення) із струмом витоку не більше 30мА та забезпечити відключення електроживлення автоматичним вимикачем номінальним струмом - 1А.

У ЖИТТІ СТІЛЬКИ ПРОБЛЕМ, А У ВАС НА ОДНУ СТАНЕ МЕНШЕ. 
 
Здійснюємо доставку по всій території України.
Забезпечуємо інформаційною і технічною підтримкою.
Для торгових компаній та інсталяторів - передбачена система знижок.

АНТИПОТОП ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ТОВАРНИЙ ЗНАК, УСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.

Курс доллара
Курс евро
Курс рубля