Головна сторінка / серія КИТ /

Система захисту від протікань яка запобігає затопленню вашої квартири або будинку, при аварії систем водопостачання та опалювання, торгової марки АНТИПОТОП.

Система АНТИПОТОП серії КИТ - це унікальне рішення для систем запобігання протікання, аналогів якому немає.
Система АНТИПОТОП серії КИТ це обладнання, яке можна змонтувати самостійно, не вдаючись до дороговартісних послуг сантехніка, тому що тепер немає потреби переробляти систему водопроводу для встановлення додаткових виконавчих пристроїв, досить встановити електропривод на встановленні ручні кульові крани будь-якого виробника.
До комплекту обладнання системи АНТИПОТОП серії КИТ входить:

Контролер керування КУА-1/1-12 КИТ, який має невеликі розміри та оригінальний дизайн. 
Контролер може встановлюватися як зовнішнім, так і прихованим монтажем, в стандартній електромонтажної коробці. На лицьовій панелі контролера знаходиться світлова індикація червоний-зелений-помаранчевий для відображення стану контролера, кнопка для відключення тривожного стану або примусового відкриття/закриття ручних кульових кранів на яких встановленні електроприводи. Безпечна наднизька напруга 12В. Функція контролю стану електроприводу. Функція запобігання утворення накипу.  Інтеграція з системами сигналізації, диспетчеризації, розумний будинок. Для зменшення помилкових спрацьовувань при вологому прибиранні, в контролері передбачена функція затримки - час від моменту спрацьовування датчика затоплення до моменту відключення подачі води, діапазон регулювання від 1 до 15 секунд. Звукове оповіщення - вбудований зумер.
Чотири датчика затоплення Akvarate PRO, які призначені для виявлення затоплення (протікання), в разі виникнення аварійної ситуації в системах водопостачання та опалювання. Датчики можуть використовуватися для контролю неагресивних рідин по електропровідності відповідних до води. Корпус датчика виконаний з пластика, в якому знаходиться плата з електронними компонентами залитими епоксидною смолою, контрольними штирями виконаними з нержавіючої сталі. З корпусу датчика виходить кабель для підключення датчика до контролеру управління.
Два електропривода ACV-2W/12Vякі призначені для управління ручними кульовими кранами закриття/відкриття, діаметром 1/2" або 3/4" будь-якого виробника з ручкою типу "важіль". Регульований в трьох площинах кронштейн і великий обертаючий момент, дозволяє встановлювати електропривод на нові або старі трубопроводи для управління ручними кульовими кранами. Відсутність змін (врізок) в трубопроводі при установці електроприводу дозволяє самостійно виконати монтаж, який не займе багато часу. Живлення електроприводу безпечно для життя 12В постійного струму, при роботі електропривода відсутні електромагнітні перешкоди, конструкція електроприводу виключає утворення іскри. Після монтажу електроприводу можливо ручне закриття/відкриття кульових кранів без демонтажу електроприводу.

 
У ЖИТТІ СТІЛЬКИ ПРОБЛЕМ, А У ВАС НА ОДНУ СТАНЕ МЕНШЕ.
 
Здійснюємо доставку по всій території України.
Забезпечуємо інформаційною та технічною підтримкою.
Для торгових компаній та інсталяторів - передбачена система знижок.
 
АНТИПОТОП ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ТОВАРНИЙ ЗНАК, УСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.

Курс доллара
Курс евро
Курс рубля